Skip to main content
Hangi Dinamikler !?

Hangi Dinamikler !?

Lütfen artık kimse bana: “Banu senin bilmediğin çok farklı dinamikler var. Hiç bir şey göründüğü gibi değil. Çok büyük oyunlar dönüyor” demesin.

Özellikle bunu Ankara’nın doğusuna bile geçmemiş insanlar yapmasın… Bu tırnak içerisinde yazdığım ifade doğru olabilir ama o zaman herkes araştırma ve ne olduğunu anlamaya çalışma hakkıma saygı duysun. Ben bu konuda cehaletimi kabul ederek yola çıkmışken ve bunu açıkça ifade ederken, herkes nedense siyaset, hukuk ve tarih akademisyeni kesilmiş durumda.

Biliyorsunuz ki ben kolay kolay, hiç bir şeye hizmet etmeyen, faydası olmayan bir şey paylaşmam. Bu ciğerimizin dağlandığı dönemde de zaten bilinen, konuşulan şeyleri değil, bana farklı bir bakış açısı sunan şeyleri paylaşıyorum. Ve tüm bunları kendimi tüm politik görüşlerden uzak tutarak yapmaya çalışıyorum. Ne kendi görüşümü ifade ediyor ne de herhangi bir çığırtkanlığa hizmet ediyorum. Bir çok kişinin de benimle aynı durumda olduğunu tahmin ediyorum.

Benim için değiştirilmesi teklif bile edilemeyecek noktaları daha önce yazdım. Anlamaya çalıştığım bunun nasıl gerçekleşebileceği, bu kanın nasıl durdurulup, adaletin nasıl sağlanacağı. Şu ana kadar yapılanların bizi bir noktaya getirmediği, başa dönüldüğü ve farklı bir şeyler yapılması gerektiği ortada çünkü…

Related Posts

Naçizane Abla Tavsiyesi :)

Hanımlar, sanırım bu tavsiyemi sadece sizlere değil, kendime de sık sık hatırlatmam gerekiyor ??? ・・・...

Yeryüzü Doktorları, Doctors Worldwide, Afrika

Ego

Egonun en sevdiği şeydir, haklı çıkmak... Bunun için her yola başvuracaktır... Bu nedenle, özür dilemek;...

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.